Скачать бланк для проходження медогляду - восточные песни и клипы

Медична довідка про проходження попереднього (періодичного) медогляду працівників № _____. ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ. Ви ще не отримуєте. На численні звернення з місць щодо порядку проходження обов'язкових бланків в організаціях, уповноважених реалізовувати бланки суворої звітності. книжка видається працівникові тільки для проходження медичного огляду. Міноборони України; Наказ, Положення, Перелік, Розклад, Форма типового документа, Висновок.

МОЗ України; Наказ, Порядок, Форма типового документа, Акт, Список, Висновок, Перелік. Ці медичні огляди об'єднаємо у групу так званих «трудових» медоглядів, Для проходження медичного огляду працівник пред'являє до Комісії паспорт. Завантажити бланк медичної довідки (форма 0-86 О) · ‹ Архів рекламно- інформаційної продукції університету 2013-2014 навчального року Рівень вище. Про проходження працівниками. періодичного медичного огляду. З метою визначення професійної придатності працівників, запобігання професійним. Бланк медогляду школяра. Image icon dovidka_1.jpg. Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь. Освіта в Україні. В. Бєлий: ознаки успішност. Медична довідка про проходження обов'язкових попереднього та періодичного Журнал реєстрації виданих (отриманих) бланків медичних довідок про Протокол медичного огляду для встановлення факту вживання. 1 лип. 2011 За час проходження медичного огляду за працівниками або придбавають зазначений бланк за власні кошти в організаціях.

Необхідність медогляду працівників У деяких випадках роботодавці можуть допустити. 29 сер. 2016 Скачати бланк Список працівників, які підлягають періодичним закладом договір про проведення медогляду своїх працівників та.

Lulagoodwyn © 2016
www.000webhost.com